Posted in Z życia szkoły

Rozpoczęcie szkoły 17 września 2016 roku

 

Kolejny rok rozpoczęty. Serdecznie witamy wszystkich uczniów, tych, którzy wiernie do nas wracają trzeci rok z rzędu i tych nowych, którzy jeszcze naszej wspaniałej szkoły nie znają. Zgodnie z naszą tradycją rozpoczęcie roku szkolnego inaugurowaliśmy radośnie i śpiewnie, choć bez zeszłorocznego przytupu. Grono pedagogiczne ponownie pokazało, ze szkoła to nie tylko sztywna nauka, ale śmiech i zabawa, byle po polsku.  Wspólnie zaśpiewaliśmy  piosenkę kabaretu “OTTO” pod tytułem “Wakacje” (no bo w końcu do wakacji już całkiem niedaleko). Na specjalne podziękowanie zasłużyli pani Małgorzata Koszela-Żarska  za przygotowanie choreografii oraz pan Jarosław Wierszycki za odśpiewanie zwrotek piosenki. Nauczyciele reprezentowali miesiące, które jeszcze przed nami. I tak:
pani Anna Gucwa-Glińska – wrzesień
pani Anna Witkowska – październik
pani Iwona Gucwa – listopad
pani Oliwia Frątczak – grudzień
pani Małgorzata Koszela-Żarska – styczeń
pani Anna Sroka – luty
pani Joanna Cornford – marzec
pani Monika Ciesielska – kwiecień
pani Aneta Steers – maj
pani Joanna Tymicka – czerwiec

Wsparcia technicznego i organizacyjnego udzielili panowie Dominik Maruszczak i Krzysztof Żarski, a moralnego panie Agnieszka Polak i Agnieszka Wierszycka. Pomimo nieobecności, sercem i duchem wspierali nas państwo Agnieszka i Damian Krogulewscy, pani Dorota Łukasik, pani Wiesława Wierszycka, pani Agnieszka Zaniewska , pan Radosław Gliński oraz pan Andrzej Gucwa.

Naszym uczniom, rodzicom oraz nauczycielom życzymy udanego roku szkolnego i do zobaczenia za tydzień.

Advertisements

Author:

I love to conquer the world with my camera and a pen. I am a traveller and flaneur and i am amazed by what this world has to offer