Posted in Kaledarz, Z życia szkoły

W najbliższym czasie w naszej szkole:

19.11.2016r.   godz.11.00 Serdecznie chcielibyśmy państwa zaprosić do naszej szkoły na spotkanie autorskie z panią Anna Judge, która nam opowie jak doszło do napisania jej pierwszej powieści Puzzle. Będzie okazja by porozmawiać z pisarką i zakupić jej książkę. Dla naszej szkoły pani Ania jest o tyle bliska, że w pewnym etapie swojego życia mieszkała w Medway. Można o tym przeczytać w jej książce.
26.11.2016r. godz.9.30 przedstawaienie Teratu lalkowego, bardzo prosimy o przybycie w tym dniu półgodziny wczersniej do szkoły.
3.12.2016r. zabawa Mikołajkowa dla dzieci. Uzgodnilismy ,ze opłata w wysokości 5 funtów od dziecka  pokryje cenę paczki, pieniądze w tym tygodniu będą zbierać pani Ania i Pani Ela.Zbawa ze względu na mały rozxmiar holu zorganizowana będzie dla dzieci uczęszczających do naszej szkoły. Bardzo liczymy na państywa pomoc , oczywiście w przygotowaniu dekoracji holu, pakowania paczek , oraz do zabawy z dziećmi . Jeżeli zdecydują sie Państwo na pomoc przy zabawie bardzo prosimy o ubranie się  z akcentem świątecznym , a takie mile widziane jest u wszystkich, przybliży nam trochę  kolorową atmosferę świąt. Bardzo prosimy o zdeklarowanie się w jaiki sposób mogą Państwo pomóc, ułatwi nam to zorganizowanie całego dnia.
Wspominaliśmy jeszcze o szukaniu sponsorów na Mikołaki . jeżeli znają Państwo kogoś kto mógłby nam jakoś pomóc , finasowo lub upominkami do paczek ??? , sklepy??? bardzo prosimy o zapytanie w imieniu szkoły i dzieci. Naszych sponsorów -przyjaciół, wymienimy oczywiście na stronie dziekując za pomoc.
Uzgodniliśmy również , że będziemy mieć loterię fantową , jeżeli mogą Państwo przynieść jakies fanty, dla dzieci bądź dorosłych z góry dziękujemy.
10.12.2016r. Spotkanie świateczne przy kolędach
Advertisements

Author:

I love to conquer the world with my camera and a pen. I am a traveller and flaneur and i am amazed by what this world has to offer